Odcinek #7: “Nastawienie na “ty”.

Podcast to wokalna odsłona mojego bloga Szkoła Dobrej Relacji. Były prośby o audio-wersję artykułów – jest odpowiedź😊 Ale to nie audiobookowa wersja bloga – w podcaście czytam co prawda moje artykuły, ale opatruję je dodatkowymi komentarzami i odniesieniami do własnej praktyki.

Z odcinka #7, w którym zajmuję się tekstem “Nastawienie na Ty” (przeczytasz go: TU) dowiesz się:

• dlaczego warto wychodzić ze swojej głowy,
  • co jest jedną z największych przeszkód w budowaniu szkolnych relacji,
  • kiedy nastawienie na “ty” nam nie “wchodzi”,
  • jaki związek ma nastawienie na “ty” z kapitałem społecznym?
  • jak nastawienie na “ty” pomogą przy rozwiązywaniu szkolnych konfliktów.

Zapraszam Was serdecznie do odsłuchania, do komentarzy, które są dla mnie zawsze bardzo cenne i do udostępniania mojego podcastu!

Dziękuję!

Od 5 lat piszę dla Ciebie, nagrywam i dzielę się wiedzą – za darmo. Jeśli masz ochotę wesprzeć finansowo działanie tego serwisu i przyczynić się do jego rozwoju, możesz dokonać wpłaty/przelewu na konto Szkoły Dobrej Relacji. Z serca dziękuję! Razem tworzymy Szkołę Dobrej Relacji!:)

Podcasty

Jak towarzyszyć uczniom w temacie inwazji na Ukrainę?
Bądź życzliwy kiedykolwiek to jest możliwe. A możliwe jest zawsze!