Twoje dziecko zasługuje na indywidualne wsparcie w rozwoju...

Wychowywanie dziecka czy nastolatka to w dzisiejszych zabieganych czasach spore wyzwanie. Jak wychować człowieka mądrego? Świadomego swoich mocnych stron, realizującego własne cele? Jak wspierać dziecko w rozwoju uzdolnień i pasji? Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w tym zakresie – zapraszam. Wykorzystując profesjonalne kompetencje tutorskie, zajmę się organizacją ciekawych aktywności dla Twojego dziecka, a jednocześnie wyposażę go w ważne umiejętności niezbędne w dorosłym życiu. Moje kwalifikacje (Certyfikat Tutorski II stopnia) i wieloletnie doświadczenie gwarantują sukces Twojego dziecka.

Czym jest tutoring?

Jest to rodzaj coachingu dla dzieci i nastolatków. Jego istotą są regularne spotkania podopiecznego z tutorem (z łaciny „opiekun”), podczas których młody człowiek samodzielnie albo z pomocą rodziców ustala cele własnego rozwoju, a następnie realizuje je.

Istotna jest autonomia i podmiotowość dziecka lub młodego człowieka – to on decyduje o celach swojego rozwoju, o sposobach spędzania czasu z tutorem, o tematach, które chce z nim poruszyć. Spotkania odbywają się w przyjaznym miejscu – w domu tutora lub podopiecznego.

Dlaczego warto? Jakie korzyści przynosi tutoring?

• Jest to jedna z najskuteczniejszych metod rozwoju dla młodych ludzi.
  • Wpływa na wzrost poczucia własnej wartości i zwiększa pewność siebie.
  • Kształtuje umiejętność wyznaczania i realizacji celów.
  • Odkrywa mocne strony.
  • Rozwija talenty i pasje.
  • Zapewnia skuteczną motywację do działania.
  • Kształci osoby, które myślą samodzielnie, są odpowiedzialne za swoje wybory.
  • Potrafią przedstawiać swoje poglądy i bronić własnego zdania.

Zapraszam! Zadzwoń lub napisz i umów rozmowę – zastanowimy się wspólnie, czy tutoring to coś, czego potrzebuje Twoje dziecko.

Rekomendacje

Nasza znajomość nie opierała się wyłącznie na nauce - przez te 2 lata liceum Pani Natalia stanowiła ogromne wsparcie. Wiele razy spotykałyśmy się, a ja opowiadałam jej, co się u mnie dzieje i razem szukałyśmy rozwiązań moich problemów i sposobów na sprostanie moim własnym, często wygórowanym, oczekiwaniom.

Dzięki Pani Natalii udało mi się bardziej uwierzyć w siebie i dostrzec swoje sukcesy, którymi wcześniej nie potrafiłam się cieszyć, bo zawsze wydawało mi się, że robię za mało. Nasze spotkania uświadomiły mi, jak wiele osiągnęłam i jeszcze bardziej zmotywowały do pracy. Teraz, idąc na studia, na pewno utrzymam kontakt z Panią Natalią - stała się ona dla mnie nie tylko tutorem, ale i przyjaciółką. Każdemu polecam współpracę z nią!

Anna Ignaczak - Studentka I roku lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim

Natalia, która była moim tutorem podczas nauki w liceum, jest osobą patrzącą na świat edukacji w sposób wyjątkowy i wcześniej przeze mnie niespotykany. Zarówno mnie jak i moich rodziców ujęło zaangażowanie w pracę ze swoimi podopiecznymi, również poza lekcjami.

Zorganizowała weekendowy wyjazd dla maturzystów, podczas którego „maglowaliśmy” zagadnienia maturalne, ale również szczerze rozmawialiśmy o problemach świata i wymienialiśmy spostrzeżenia co do zachowań ludzkich, które nie stanowią dla niej zagadki dzięki temu, że jest też psychologiem. Ani ja, ani moi koledzy nie czuliśmy się niezręcznie, mogliśmy z nią poruszać wszelkie tematy, nasze dyskusje często przenosiły się także do mediów społecznościowych i trwały długie godziny.

Kontakt nie ustał pomimo zakończenia przeze mnie nauki szkolnej. Widzieliśmy się nie raz. Najwspanialsze było to, jak wiele rozmaitych kwestii mogliśmy poruszyć: od polityki, kwestii światopoglądowych, literatury, sztuki, pop-kultury po indywidualne problemy psychologiczne, które wspólnie przepracowywaliśmy. Z niejednego „doła” wyszedłem dzięki jej pomocnej dłoni.

Ogromna wiedza psychologiczna, doświadczenia życiowe, znajomość świata uczniowskiego zaprocentowały u mnie zdecydowanie, mogę stać wyprostowany, świadomy siebie i swoich poglądów. Polecam serdecznie współpracę z Natalią Boszczyk.

Paweł Dzialuk - Student II roku prawa na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie