Odcinek #2 – Uczniowie (i nie tylko oni) o szkole

Podcast to wokalna odsłona mojego bloga Szkoła Dobrej Relacji. Były prośby o audio-wersję artykułów – jest odpowiedź😊 Ale to nie audiobookowa wersja bloga – w podcaście czytam co prawda moje artykuły, ale opatruję je dodatkowymi komentarzami i odniesieniami do własnej praktyki.

Z odcinka #2, w którym zajmuję się tekstem “Uczniowie (i nie tylko oni) o szkole” (przeczytasz go: TU ) dowiesz się:

• jakie rozwiązania warto wprowadzać na swoich zajęciach, by efektywnie uczyć i zarazem budować relacje,
  • kiedy możesz odpuścić z naciskami na uczniów i podążać za nimi,
  • kiedy warto postawić granice i jak to robić,
  • jakie metody charakteryzują edukację przyszłości,
  • jakie cechy nosi nauczyciel przyszłości,
  • … dowiesz się też, że uczniowie mogą być dla nas najmądrzejszymi przewodnikami i warto ich uważnie słuchać.

Zapraszam Was serdecznie do odsłuchania, do komentarzy, które są dla mnie zawsze bardzo cenne i do udostępniania mojego podcastu!

Dziękuję!

Podcasty

Zostaw komentarz

Relacyjny nauczyciel, relacyjne nauczanie.
Jak wyjść ze szkolnej „kultury błędu”?

Dowiedz się więcej.

Call Now Button